Method Putkisto studiot

Ohjauksemme perustuu Method Putkisto -menetelmään ja koulutukseen. Kohottaudu ryhtiin ja vapaudu liikkumaan Studion ja lisensoitujen ohjaajien kanssa. Tervetuloa tunneillemme!

PS. Olemme avanneet online-tunnit asiakkaillemme. Kysy tarkemmin omasta Studiosta, kuinka pääset mukaan!

STUDIOT JA POP UP STUDIOT

stidiot_600px--3.jpg

Method Putkisto Studio Klaukkala 

Tanja Kaavinen

p. 050 544 2442
tanja.kaavinen@gmail.com

stidiot_600px--9.jpg

Method Putkisto Lajistudio Ratsastus

Sanna Siekkinen

p. 040 515 6809
sanna@equstom.fi

stidiot_600px-.jpg

Method Putkisto Studio Muurame

Sari Vesterinen
Ulla Pesola

Sari Vesterinen

p. 040 038 0533

siru.vesterinen@gmail.com


Ulla Pesola
p. 050 3015 8378
ulla.pesola@methodputkisto.fi


 

stidiot_600px--4.jpg

Method Putkisto Studio Nilsiä

Anna Maria Pääkkö

p. 0500 753 123
nilsia@methodputkisto.fi
 

PSX_20200812_130005.jpg

Method Putkisto Studio Lohja

Johanna Österberg
Satu Kataja-Portti

p. 045 276 8600
osterbergjohanna2@gmail.com
 

stidiot_600px-44.jpg

Method Putkisto Pop Up Studio Kulosaari

Helka Riihimäki ja Laura Helisten

Helka 040 843 4760,
helka.riihimaki@
methodputkisto.com

Laura 050 562 2723
laura.helisten@gmail.com

stidiot_600px--2.jpg

Method Putkisto Pop Up Studio Orivesi

Sari Juselius

p. 040 739 8728
juselius.sari@gmail.com

stidiot_600px--7.jpg

Method Putkisto Pop Up Studio Jaala

Liisa Mäntynen

p. 040 822 9629
liisa.mantynen@gmail.com
 

stidiot_600px--8.jpg

Method Putkisto Pop Up Studio Jyväskylä

Marja-Sirkku Tyrväinen
unnamed.jpg

Method Putkisto Pop Up Studio Espoo

Rosa Orpo

p. 040 530 8337rosa.orpo@gmail.com

Toimisto: 

Anne-Marie Keituri

Laura Helisten

Helka Riihimäki

+358 50 520 9712 

toimisto@methodputkisto.com
 

Rekisteriseloste

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black LinkedIn Icon

© 2020 by Method Putkisto Finland Oy 

Merimiehenkatu 22 A 12, 
00150 Helsinki

Kuinka voimme palvella?

Tällä lomakkeella saat helposti yhteyden toimistoomme