Method Putkisto ohjaajat

Ohjauksemme perustuu Method Putkisto -menetelmään ja koulutukseen. Kohottaudu ryhtiin ja vapaudu liikkumaan.

Alta löydät Method Putkisto ohjaajat . Studiot ympäri Suomen löydät täältä. Method Putkisto -ohjausta voivat antaa vain koulutuksemme käyneet lisensoidut ohjaajat. Näin tiedät olevasi hyvissä käsissä.

Tervetuloa tunneillemme. 

Huom. työstämme ohjaajahakua edelleen. Soittaessasi laitathan puhelinnumeron eteen nollan (0).

Paikkakunta
Etunimi
Sukunimi
Puhelin, +358 (0)
Email
Alahärmä
Riitta
Lehtinen
405659209
mamariitta58@gmail.com
Espoo
Jonna
Tallinen
404112763
liikkeenlumo@gmail.com
Espoo
Karoliina
Mjengwa
415270124
kmjengwa@gmail.com
Espoo
Karoliina
Mäkäräinen
505243198
karoliinaelisabet.makarainen@gmail.com
Espoo
Tiina
Vinnari
400422426
tiina_vinnari@hotmail.com
Espoo
Anneli
Ukkonen
442932742
anneli.ukkonen07@gmail.com
Espoo
Rosa
Orpo
405308337
rosa.orpo@gmail.com
Helsinki
Annika
Hampaala-Pussinen
504434075
annika@lumianna.fi
Helsinki
Merja
Pyhälä
400679724
merja.k.pyhala@gmail.com
Helsinki
Laura
Helisten
505622723
laura.helisten@gmail.com
Helsinki
Pirjo
Jokipii
405486928
pirjo.jokipii@gmail.com
Helsinki
Aija
Noronen
aija_noronen@hotmail.com
Helsinki
Tarja
Rissanen
405263911
tarjakrissanen@gmail.com
Helsinki
Leena
Cantell
407626692
leena.cantell@gmail.com
Helsinki
Ritva
Laamanen
405768500
ritvalaamanen@gmail.com
Helsinki
Helka
Riihimäki
408434760
helka.riihimaki@gmail.com
Helsinki
Sari
Kuosmanen
401961680
sarikuosmanen@gmail.com
Helsinki
Minna
Mäkelä
500974937
minnamkel@yahoo.com
Helsinki
Anneli
Ukkonen
442932742
anneli.ukkonen07@gmail.com
Helsinki
Salme
Ruski
407009000
salmeruski@gmail.com
Helsinki
Kirsi
Vuorela
405922638
vuorelankirsi@gmail.com
Helsinki
Anne
Hirvonen
400420257
pilatesjatanssi@gmail.com
Helsinki
Elina
Ylppö
405545552
elina.ylppo@gmail.com
Helsinki (Tammisalo)
Hanna
Paananen
504945696
hpaananen7@gmail.com
Hyvinkää
Liisa
Ovaska
449705192
liisa@jumissa.fi
Hämeenlinna
Elina
Heinisuo
400329093
elinaheinisuo@gmail.com
Iisalmi
Anneli
Ukkonen
442932742
anneli.ukkonen07@gmail.com
Imatra
Anniina
Ojala
407614344
anniinaojala@gmail.com
Jaala
Liisa
Mäntynen
408229629
liisa.mantynen@gmail.com
Jalasjärvi
Leena
Kallio
400666267
kallio.leena@netikka.fi
Joutseno
Anniina
Ojala
407614344
anniinaojala@gmail.com
Jyväskylä
Susanna
Perki
505443197
sp7404@gmail.com
Jyväskylä
Elina
Pihlajamäki
400471090
elina@efector.fi
Jyväskylä
Maikku
Tyrväinen
452082425
maikku.tyrvainen@gmail.com
Kajaani
Kaisa
Loikkanen
445720153
loikkanen.kaisa@gmail.com
Kangasala
Pia
Rauhalahti
503483648
prauhalahti@gmail.com
Kauhava
Riitta
Lehtinen
405659209
mamariitta58@gmail.com
Kauniainen
Marjo
Pursiainen
503240695
Eeva.marjo4@gmail.com
Kerava
Minttu
Sahrman
415295760
minttu.sahrman@skinroom.fi
Kiuruvesi
Anneli
Ukkonen
442932742
anneli.ukkonen07@gmail.com
Klaukkala
Tanja
Kaavinen
505442442
tanja.kaavinen@gmail.com
Kuhmalahti
Pia
Rauhalahti
503483648
prauhalahti@gmail.com
Kuopio
Marjo
Karhu
504639249
marjokarhu@hotmail.com
Kärjenniemi
Anne
Kurikka
405009108
an.kuri@mbnet.fi
Laihia
Leena
Kallio
400666267
kallio.leena@netikka.fi
Lappeenranta
Anniina
Ojala
407614344
anniinaojala@gmail.com
Lempäälä
Armi
Lundan
503104322
armi.lundan@vilmankammen.fi
Lohja
Johanna
Österberg
452768600
osterbergjohanna2@gmail.com
Lohja
Satu
Kataja-Portti
403562122
satusinikkakataja@gmail.com
Muurame
Ulla
Pesola
503058378
ulla.pesola@gmail.com
Muurame
Sari
Vesterinen
400380533
siru.vesterinen@gmail.com
Nilsiä
Anna Maria
Pääkkö
500753123
annamaria@kengatpois.fi
Nummela
Tiina
Vinnari
400422426
tiina_vinnari@hotmail.com
Orivesi
Sari
Juselius
407398728
juselius.sari@gmail.com
Pälkäne
Jaana
Ketola
400668961
jaanamala@hotmail.com
Riihimäki
Liisa
Ovaska
449705192
liisa@jumissa.fi
Rovaniemi
Marjukka
Laine
405109579
photobar10@gmail.com
Röykkä
Sanna
Siekkinen
405156809
sanna@equstom.fi
Sastamala
Virpi
Teeri
407635512
virpi.teeri@gmail.com
Seinäjoki
Riitta
Rintamäki
505674432
rl.rintamaki@netikka.fi
Seinäjoki
Leena
Kallio
400666267
kallio.leena@netikka.fi
Siuntio
Jonna
Tallinen
404112763
liikkeenlumo@gmail.com
Sotkamo
Helka
Leimu-Pelkonen
408358674
helka.leimupelkonen@gmail.com
Tampere
Elina
Heinisuo
400329093
tampere@methodputkisto.fi
Tampere
Maija
Juppi
408224200
maijajuppi87@gmail.com
Tampere
Maria
Kajanne
505265582
maria.kajanne@outlook.com
Tampere
Armi
Lundan
503104322
armi.lundan@vilmankammen.fi
Tampere
Susanna
Aromaa
407249828
mp.s.aromaa@gmail.com
Turku
Satu
Suominen
503043804
satu.suominen@hyvinvointiturku.fi
Turku
Marjut
Koch
443510037
marjutkoch@hotmail.com
Valkeakoski
Anne
Kurikka
405009108
an.kuri@mbnet.fi
Vantaa
Anneli
Ukkonen
442932742
anneli.ukkonen07@gmail.com
Vihti
Merja
Pyhälä
400679724
merja.k.pyhala@gmail.com
Vuokatti
Helka
Leimu-Pelkonen
408358674
helka.leimupelkonen@gmail.com
Ylistaro
Leena
Kallio
400666267
kallio.leena@netikka.fi
Page 1 of 1